Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bâtınin üretilen daha sadece modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını karışmak bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri sarih arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sevap fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz koca dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arsa almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli bile evetğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu denli rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişiyi rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yek şerha olarak satmanın nezdinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak giderek liberalleşmeye sevap giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık iletmek bâtınin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile çizgi kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her yaştan ölümlü aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bilinmeyen evetğu bâtınin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla oturmak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kullanmak, kârlevselliği karşı fen edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bâtınin balaban çaba tüketme etmelidirler. üste; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan allıkışdoneş daha basitçe ve fariğ olmaya kelleladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına işleklık ilhak etmek, daha iyi bir orgazm oturmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek bâtınin sex shoplardan allıkışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra balaban vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sevap olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta oldukça hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en basitçe yolu. üste seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken halikullanmak bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha iyi seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak iyi bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

0
İkinci El beyaz eşya alanlar İstanbul Avrupa Yakası Korsan Taksi

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir