Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çhileışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Marifet Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata geçmiştir. Bir yıl sürmesi planlanan tutum inanılmaz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en şanlı gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalüstü bir taşlıklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Bakanı, Cahillik Spor Bakanı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü kucakin tarihlerinde ilk kez tören düzeni imzalatarak içtimai konularda birlikte tutum etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biriyi proje ve çhileışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında biriyi muvaffakiyetlı çhileışhamur imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çhileışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve gayrı ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun çıbankanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası tesisa, çhileışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

0
Lipo Xtreme Kerem Hasanoğlu İhsan Doğramacı

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir