MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yapan aplikasyon yevmi yüzlerce zaman dinlenerek zemin simaünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain aplikasyon ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren aplikasyon gerçekten görülmeye valör. İnternet sitesi temelli mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma daha mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde söz gelişi edilmeye çallıkışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın benekının ve indirilme rasyoının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında gerçekten balkı bir iş çıbayanp insanlara en âlâ şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

0
Otobilgisi.com: Ücretsiz otomobil destek sitesi Erdal Can Alkoçlar

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir